You are here
Home > Новости > «Порушив Конституцію» : Турчинова закликали до відповіді за Крим і Донбас

«Порушив Конституцію» : Турчинова закликали до відповіді за Крим і Донбас

Під час початку російської агресії в Криму і на Донбасі в 2014 році тодішній в.о. президента, спікер Верховної Ради України Олександр Турчинов порушив Конституцію.

Про це заявив в ефірі ObozTV позафракційний народний депутат України Сергій Мельничук, екс-командир батальйону “Айдар”. Він вважає, що Турчинов разом з “групою інших осіб” мають відповісти за свої рішення.

“У 2014-му виконуючий обов’язки президента перший порушив Конституцію України. Він не оголосив війну. Він не оголосив воєнниц стан. Хоча б надзвичайний стан. Щоб дати відсіч ворогу”, – сказав Мельничук.

“На мою думку, і це ще буде великими суперечками в судах, хтось має за це відповісти”, – підкреслив він.

На уточнююче питання, чи повинен за події 2014 року відповідати Турчинов, нардеп відповів:

“Не тільки Турчинов. Є група осіб, які в цьому замішані. Думаю, не в останню чергу лідери тих людей, які зібралися перед парламентом Криму, а наступного дня розійшлися. Хто дав ці команди? Хто дав команди татарам розійтися? Це теж питання”.

На думку Мельничука, зараз Україні однозначно не потрібен референдум про переговори з Росією, про який говорили в Адміністрації нового президента Володимира Зеленського.

“В умовах війни я проти будь-яких виборів і проти будь-якого волевиявлення народу”, – пояснив політик, нагадавши, що заборона на вибори під час війни прописана в Конституції.

Источник: uazmi

Добавить комментарий

Top