You are here
Home > Новости > Серед туристів відвідати Чорнобиль серед бажаючих 80% іноземці

Серед туристів відвідати Чорнобиль серед бажаючих 80% іноземці

Про це повідомляє пресслужба ДП “Центр організаційно-технічного і інформаційного забезпечення управління зоною відчуження”.

“Чорнобильську зону відчуження за 8 місяців цього року відвідали 74671 осіб. Майже 80% туристів приїздить із-за кордону – 59698 осіб – та 14973 людини з України. Серед іноземних відвідувачів найбільше до Чорнобиля їдуть з Великої Британії – 10381 людина. На другому місці – поляки – 6544, на третьому – німці – 5399, четвертому – американці – 4143 та на п’ятому чехи – 2829”, – зазначають у центрі.

За попередніми даними, загальна кількість країн, звідки приїжджають до Чорнобиля – 130, серед яких Сінгапур, Чилі, Мексика, Японія та інші.

“Чорнобиль – тема, яка цікавить увесь світ. Люди бажають на власні очі побачити місце, де відбулась одна з найбільших трагедій останнього часу. З одного боку, така привабливість дає певні переваги – додаткові надходження до бюджету. Але з другого – потрібно додатково розвивати інфраструктуру, яка зробить комфортним та безпечним перебування туристів у зоні відчуження», — прокоментував помічник директора Кирило Гарник.

Добавить комментарий

Top