Чи не пізно Батька схаменувся: Лукашенко жбурнув стілець при Путіні

  			Чи не пізно Батька схаменувся: Лукашенко жбурнув стілець при Путіні
198168 ПЕРЕГЛЯДІВ

30 квітня з’явилися чутки про  емоційну колотнечу політиків

Джерело “Хартія 97” зазначає, 26 квітня літак президента Білорусі достроково вилетів з Китаю і тримав шлях до Мінська. Лукашенко навіть не чекав закінчення офіційних зустрічей і довчасно покинув саміт “Один пояс, один шлях”.

Цю Інформація про переміщення підтверджено на сайті PlaneFinder, який відстежує переміщення літаків, а саме,, що борт EW-001PB вилетів до Мінська ввечері, 26 квітня.

“Лукашенко пропустив всі суботні заходи. У цьому вчинку – жест образи на Путіна. Путін ухилився від зустрічі”, – пояснив  журналіст Сергій Доренко.

В соц мережах, як Твіттер та Фейсбук користувачі обговорюють інакшу версію демаршу Лукашенка.

“Під час бесіди з Путіним в Пекіні Лукашенко жбурнув стілець, не заїжджаючи в готель рванув в аеропорт, Голова КНР зупинив заходи, подзвонив Лукашенку в машину, Лукашенко не відповів, вилетів до Мінська, відмовився прибути 9 травня на парад в Москві”, “Після візиту в Пекін, і короткої, але бурхливої зустрічі з Путіним, Лукашенко зламав стілець, різко повернувся до Мінська і приступив до арештів московських кротів: заарештований заступник держсекретаря Ради безпеки Андрій Втюрін і глава Белтелекому. Батька нарешті зрозумів що пан або пропав. Буде жарко”, – зазначають юзери мереж.

“Чи не пізно Батька схаменувся?”, “До цього все йшло”, – пишуть в коментарях українці.

Связаться с нами: politica.chat@gmail.com

Мої відео