Сепаратист і кремлівський бот Костянтин Бедовой обізвав зрадниками українських захисників на Донбасі

Сепаратист і кремлівський бот Костянтин Бедовой обізвав зрадниками українських захисників на Донбасі
252260 ПЕРЕГЛЯДІВ

Одіозний персонаж з кримінально-корупційною біографією Костянтин Бедовой зневажливо називає українців зрадниками.

«Де збираються три українці, там обов’язково два зрадники» — цинічно заявляє людина, відома своїми сепаратистськими висловами, на своїй сторінці в Facebook.

В той час як на Донбасі бійці Збройних сил України сидять в окопах і протистоять окупаційним військам Росії, у Києві жирують від вседозволеності такі от відверті українофоби, сепаратисти і ненависники України. Їм байдуже, що практично щодня на Сході гинуть молоді хлопці, їм наплювати на сотні тисяч родин, які зазнали втрат і бід внаслідок агресії РФ, їм все одно на майбутнє країни, у них все добре: гроші, відпочинок, ресторани…

Цей уривок із «кухонної аналітики» цього, прости Господи, горе-фейсбукера, справді обурює: кого ця особа вважає зрадниками? Людей, які жертвуючи собою забезпечують мирне життя у столиці? Воїнів ЗСУ, які щодня мерзнуть в окопах і потерпають від ворожих обстрілів? Вони зрадники?

Щоби зрозуміти хто ж ця персона, яка по-хамськи обзиває своїх співвітчизників, ми вирішили поцікавитися біографією Костянтина Бедового. Виявилося, що це громадянин держави Ізраїль, особа із досить сумнівною репутацією, у власності якої елітна нерухомість, будинок майже на 500 кв.м. із охороною та прислугою, дорогий автопарк, включно із броньованим мерседесом, загальною вартістю на мільйони доларів. Такий проблемами рядових українців ніколи не переймається.

Цікаво, якби українець поїхав жити в Ізраїль і там публічно би обзивав громадян «жидами» чи «зрадниками», які перспективи його б чекали? Очевидно, антисемітизмом справа точно б не закінчилася.

Далі цікавіше. Якщо більш глибше копнути і прогуглити діяльність цього персонажа, то можна дізнатися ще багато чого. І про бандитське минуле та зв’язки зі столичними кримінальними авторитетами, і про цілу мережу незаконного бізнесу, і про симпатії колишнім поплічникам режиму Януковича. До речі, про криміналітет Бедовой настільки часто згадує і детально розповідає, що іноді складається враження, що він не те щоб спростовувати, а відверто гордиться приналежністю до нього. «Костя-Калоша», «Костя-Борода» — успадковані клички Бедового із буремних 90-х.

І з таким одіозним бекграундом людина дозволяє собі подібні висловлювання… За даними ООН, від початку російської збройної агресії проти України загинуло майже 13 тисяч осіб, 30 тисяч поранено, ще 1,5 мільйони українців стали вимушеними переселенцями. Кількість полеглих військовослужбовців внаслідок війни складає 2955 захисників. І це тільки офіційна статистика.

З їх числа Бедовой вважає дві третини зрадниками? Тих, хто вже п’ятий рік жертовно забезпечує таким покидькам тихе і мирне життя в елітному помешканні під Києвом?

Сьогодні у лавах ЗСУ служить 170 тисяч добровольців. 17 березня унаслідок мінометного обстрілу в зоні проведення ООС загинув один із них – 28-річний Віктор Грабар, молодий хлопець 1990 року народження, ще кілька військовослужбовців отримали поранення через ворожі атаки. Це також зрадники, за словами персонажа із ізраїльським паспортом. Хоча саме їм повинен дякувати Бедовой, що кожного дня може спокійно возити свій жирний зад на броньованому мерседесі.

Взагалі, відео із виступами цього горе-фейсбукера повинні стати предметом аналізу вітчизняних спецслужб. Там можна почути сепаратистську риторику, дуже наближену до кремлівської, там поширюються фейки і неправдива інформація, там обливаються брудом люди із різних сфер і з різних куточків України.

Апогеєм діяльності цієї істоти стала широка цитованість його висловів російськими і сепарськими ЗМІ. Для прикладу, сумнозвісний інформаційний ресурс Д/ЛНР «NewsFront» радо цитує «адвоката і активіста» Бедового і поширює фейк про 150 млн. доларів хабаря Віталію Кличку з боку Петра Порошенка за підтримку на президентських виборах. Інша брехня від Бедового також в першу чергу розганяється росЗМІ. Тож питання, на кого працює ця загадкова особа…

Особа, яка, до слова, вважає зрадниками не тільки захисників на Донбасі. Але й українських журналістів, з якими споконвічно воює і називає продажними. Деяких з них навіть публічно погрожує вбити:

«Зрадниками», за словами Бедового, є також і громадські активісти, які вже відверто заявляють у пресі про погрози і переслідування з його боку за активну громадянську позицію. Перепало навіть націоналістам – їх Бедовой називає неофашистами і вбивцями.

Така українофобська діяльність насторожує. На п’ятому році війни із Росією у самому серці України живуть ідейні сепаратисти, які навіть не приховують своєї ненависті до всього українського, сіють паніку і неправду, оббріхують людей та поширюють фейки. До речі, в Інтернеті фігурує інформація про можливі зв’язки Бедового з іноземними спецслужбами, зокрема російськими. У такому разі, в принципі, це пояснює його антидержавну активність.

Сам «Костя-Калоша» єхидно розповідає, що готовий у будь-який момент емігрувати за кордон. Мовляв, колись уже був такий позитивний досвід. Здогадатися, що це буде Ізраїль, — зовсім нескладно. Можливо, для майбутнього нашої держави це був би найкращий варіант, коли ненависники України, всілякі маргінали самі б тікали як ті щурі, як ті паразити, що вже довгі роки смокчуть кров на тілі країни.

Проте, так легко його навряд чи відпустять – сепаратистом Бедовим вже зацікавилися в СБУ та правоохоронних органах, в націоналістичних колах і серед ветеранів АТО цей персонаж знаходиться на особливому контролі, громадськість після численних погроз розпочала власне розслідування його діянь з метою вивести на чисту воду. Тому коли Бедовой вирішить тікати з країни, на заваді може стати буква закону та необхідність відповідати за свої минулі і теперішні гріхи.

Напевно «Костю Калошу» надихає приклад свого колишнього патрона Віктора Януковича, якому допомогли втекти в Росію «патріотично налаштовані громадяни»… Проте часи змінюються і такі відверті сепаратисти як Бедовой швидше мають шанс опинитися за гратами, аніж емігрувати за кордон.

Автор: Павло Кущенко

Автор: Vse.Media

Связаться с нами: politica.chat@gmail.com

Мої відео